JA JESTEM ARABIA!

Moja jest Mekka, moja jest Medyna i moje pewnego dnia będzie Jeruzalem!

Ad vocem artykułu "Ja jestem Izrael" ze strony:                                                                                                                        

https://zygumntbialas.neon24.info/post/168998,ja-jestem-izrael-18-08-2022

 

Ja jestem Arabia. Pewnego dnia  postanowiłam podbić  ościenne narody zaprowadzając mój porządek. Ja jestem Arabia. Powiedziałam sobie: Wyjdę z mojego rodzinnego kraju, podbiję Północną Afrykę, podporządkuję sobie Hiszpanię i wedrę się na terytorium Francji. Bo ja jestem Arabia. A skoro jestem Arabią to wolno mi, bo jestem Arabią. Jednak moim największym i najważniejszym celem jest zajęcie Kraju Pięknego, leżącego po obu brzegach Jordanu.

Lud rozproszony między narodami nie będzie miał prawa tutaj wrócić ale jeśli wrócą, to nie dam im zaznać spokoju. Mój jest Półwysep Arabski bo to ziemia moich przodków i choć mam swoją ziemię, mam swoją historię to wtargnę do ziemi nad Jordanem i nadam mojemu ludowi imię: Palestyńczycy.  Zwiodę narody i języki, zwiodę bogatych i biednych. Oszukam mocarzy, którzy będą wykonywali moją wolę. Bom ja jest Arabia.

Takie jest moje miano.

A gdy już oszukam małych i wielkich, gdy wprowadzę w błąd mocarzy, to wtedy sięgnę po Miasto Święte, po Jeruzalem. Wolno mi i nikt mi w tym nie przeszkodzi. Sprawię, że ci, którzy będą chcieli odzyskać Ziemię leżącą po obu stronach Jordanu zostaną nazwani najeźdźcami i okupantami. Zaślepię narody i nienawiść spadnie na tych, do których należy ziemia, którą zawładnęłam.

Moja jest Mekka, moja jest Medyna i moje pewnego dnia będzie Jeruzalem. Bo ja tak powiedziałam. Jestem Arabia i was wszystkich oszukałam, ponieważ już od bardzo dawna mam swoje Państwo, swoją krainę, swoją własność. I cóż z tego? Moim musi być również Jeruzalem! A wy nie macie nic do powiedzenia. Wolno wam tylko słuchać i wykonywać moje polecenia. Ja jestem Arabia! Nie zapominajcie i... bądźcie gotowi na moje rozkazy!Podboje Arabskie!57KerenOr

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3.4

liczba ocen: 5

  • @ Autor

    Najpierw trzeba wykopać okupanta z Palestyny . Salute 5*.

    • @ Autor#Repsol

      Zydy juz o to zadbali - vide rozmowy Putina i Kissingera w Moskwie w 2012r oraz uklad zyda P.Porszenko z zydem B.Netanyahu w sprawie przesiedlenia zydow z Palestyny na UPA-ine do "nowej ziemi obiecanej".